KONST / Litografier / Färglitografi 12354389

nr 1235 4389

Pierre Jacquot

(1929-2009), Frankrike

Färglitografi, Signerad, numrerad 57/150, bladets mått: 66x50 cm

Pierre Jacquot, fransk bildkonstnär född 1929, död 2009.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:17:48

18/2 16:49:33 1      100 kr
18/2 18:12:48 2      Vinnande bud

Pierre Jacquot

Läs mer om Pierre Jacquot